.
i

Jak wygląda zawarcie zakładu u bukmachera ?

Chcąc zawrzeć zakład u bukmachera w internecie pierw musimy dokonać rejestracji konta. Tam procedura jest dosyć prosta, tak więc formularz zajmie nam dosłownie 5 minut, po wykonaniu tej czynności oczekujemy na e-mail który powinien zjawić się w ciągu 5 minut. Jeśli go nie ma zalecane jest sprawdzenie w folderach spamowych czy sytem akurat tam go nie umieścił. Po znalezieniu e-maila doszukujemy się linka aktywującego nasze konto. Po kliknięciu na nasze konto zostajemy powiadomieni iż konto zostało zarejestrowane tak więc przechodzimy do logowania.

Po logowaniu czas na ważną czynność wpłaty. Najpierw należy sprawdzić czy damy radę szybko wpłacić, stąd też warto się zastanowić jakiego bukmachera wybieramy jeśli chcemy aby nasze środki były dość szybko przesłane. Po dokonaniu wpłaty wybieramy daną rubrykę sportową po to aby odnaleźć wydarzenie sportowe które nas interesuje.

Domyślam się że wiele osób będzie typować na piłce nożnej ta więc opiszę ten właśnie sposób. W tym wypadku wybieramy ten właśnie dział. Na stronie głównej pojawią nam się mecze które w dniu dzisiejszym są najważniejsze i będą również dostępne live. Jeśli chcemy obstawiać akurat te mecze, czekamy po prostu aż do rozpoczęcia danego spotkania, jeśli nie to poruszamy się dalej po serwisie.

Kiedy znajdziemy nasze spotkania które nas interesują możemy przejść po prostu do wyboru jaki zakład chcemy obstawić, tak więc klikamy na drużynę gospodarzy bądź też gości. Nad każdą z tych drużyn będzie kurs który oznaczać będzie stawkę którą możemy również i wygrać, w tym celu klikamy dodatkowo na drużyne po czym zobaczymy nowe okienko w którym wyświetli nam się możliwość potwierdzenia wystawienia kuponu bądź też sprawdzenia po prostu paru kursów.

Jeśli jesteśmy zainteresowani wyłącznie jednym kursem, potwierdzamy jeszcze dwa razy nasz udział, oczywiście uprzednio wpisując kwotę naszego zakładu. Jeśli chcemy coś dołożyć, po prostu poruszamy się dalej po serwisie dodając tak samo inne zakłady którymi jesteśmy zainteresowani.


Życzymy wysokich wygranych!

Z poważaniem, Administrator serwisu.


Unibet. Najlepsze zakady sportowe tylko z Nami!.Bukmacher dnia! Polecany przez marionsport.

LvBet - obchodzi 10 LAT!!! Odbierz 350 z!

Gdzie typowa? LvBet to doskonay wybr. Bukmacher rekomendowany przez marionsport.com.pl.

Typuj nie wychodzc z domu 24h/dob i zawieraj zakady w trakcie trwania meczu - opcja zakady na ywo.

LvBet - umoliwia wpaty przez Przelewy24, moneybookers, kart, przelewem do polskiego banku. Oznacza to, e moesz w 5 minut od rejestracji zagra zakad i wygra.

Typuj w LvBet i odbierz dodatkowe 350 z na zakady Ty te moesz zosta zwycizc! Poczuj smak wygranej :)

Otworz BEZPLATNE konto LvBet i zgarnij 350 zl

LvBet. Tak wielkie bonusy tylko z Nami!