.

Sposoby wypłat pieniędzy z firm bukmacherskich:

1. Przelew bankowy
Jest to najprostsza metoda wypłat pieniędzy od bukmachera. Podajemy nasze dane do konta bankowego i czekamy na pieniądzę. Aby pieniądzę zostąły nam wypłacone konto bankowe musi być zarejestrowane na tą samą osobę co konto u bukmachera. Niekiedy trzeba przesłać do bukmachera skan naszego dowodu tożsamości.

2. Moneybookers
Wielu bukmacherów umożliwia także wypłatę pieniędzy do serwisu Moneybookers. Aby wypłacić pieniądze do moneybookers adres e-mail musi być zgodny z adresem u bukmachera. Z Moneybookers możemy dowolnie zarządzać naszymi pieniędzmi.

3. Neteller
Mamy także możliwość przekazania środków na konto Neteller - płatności online. Z konta Neteller możemy nimi dalej dowolnie dysponować.

4. Zwrot na kartę
Jeżeli dokonaliśmy wpłaty depozytu za pomocą karty kredytowej to mamy opcję zwrotu pieniędzy na tą samą kartę. Jednak ten sposób ma pewien mankament. Nasza wypłata nie może być większa od wpłaty. Co czyni ten sposób mało wygodny.

Jak widać możliwości wypłat jest całkiem sporo. Są to wygodne i bardzo szybkie możliwości wypłaty. Większość bukmacherów posiada konta w polskich bankach i wypłaty przeważnie nie trwają dłużej niż do 5 dni od zlecenia takiej wypłaty.

 

 


Życzymy wysokich wygranych!

Z poważaniem, Administrator serwisu.


Unibet. Najlepsze zakłady sportowe tylko z Nami!.LvBet. Tak wielkie bonusy tylko z Nami!