.
i

Ukryte bankowe opłaty.

Zatem czek już jest w drodze do Ciebie i już myślisz, że wszystko jest załatwione. Być może, ale zależy to od różnych szczegółów. Na przykład: otrzymanie czeku wystawionego na szwajcarski bank w amerykańskich dolarach może nie oznaczać tego, że pieniądze już masz w kieszeni.

Znałem ludzi, którzy byli bardzo zaskoczeni opłatami za spieniężenie czeku gdy przekazywali swemu bankowi czek do realizacji wystawiony na inny bank. Bezpośrednie depozyty i przelewy mogą być pewną alternatywą, ale najlepiej sprawdź to zanim dokonasz depozytu, ponieważ nie wszystkie kasyna oferują te usługi po atrakcyjnych stawkach.

Obecnie, z tego co wiem, otrzymany czek najtaniej realizuje się w banku PEKAO S.A. Czek oddaje się do inkasa, które niestety trwa około 5 tygodni. Prowizja od tego typu transakcji to 0,25%, ale nie mniej niż 10 PLN. Wymogiem jest tu od 8 listopada posiadanie rachunku walutowego w tym banku, np. dolarowego jeśli otrzymany czek jest w dolarach amerykańskich. Po załatwieniu formalności przekazania czeku do inkasa po około 6 tygodniach pieniądze z czeku zostaną wpłacone na konto dolarowe.

Życzymy wysokich wygranych!

Z poważaniem, Administrator serwisu.

Unibet. Najlepsze zakady sportowe tylko z Nami!.