.
i

Mimo że większość odmian pokera znana jest od ponad wieku, dopiero ostatnie kilka lat przyniosło ze sobą boom, o jakim inne dyscypliny sportu mogą jedynie pomarzyć. Skąd ta nagła popularność? Na pewno złożyły się na nią dwa nowatorskie zjawiska, jakie pojawiły się ostatnio w tym dość elitarnym dotychczas gatunku rozrywki.

Pierwsze z nich to profesjonalne telewizyjne transmisje z turniejów pokerowych, gdzie niemal na żywo można śledzić rozgrywkę, a dzięki rewolucyjnym kamerom umieszczonym w stole pokerowym wiemy od początku rozdania, kto gra z jakim kartami - to sprawia, że obserwowanie kolejnych licytacji staje się niezwykle ekscytujące. Największe światowe telewizyjne stacje sportowe, takie jak ESPN, DSF czy Eurosport, mają swoje audycje poświęcone pokerowi, a na największych turniejach nigdy nie brakuje kamer i komentatorów.

Magia pokera bierze się z tego, co telewizyjne relacje uświadamiają widzom - że każdy z nich może stać się zawodnikiem. Oczywiście, żeby zostać mistrzem trzeba treningu, ale poza pewną ilością wolnego czasu i niewielką sumą na start nie ma żadnych ograniczeń. Jeszcze do niedawna taką barierą był trudny dostęp do gry w pokera w komfortowych i bezpiecznych warunkach - nie każdy miał w pobliżu kasyno czy licencjonowany pokerroom. Sytuacja zmieniła się jednak diametralnie, kiedy coraz większą rolę zaczął odgrywać, napędzany telewizyjnymi relacjami, drugi "sprawca" całego zamieszania: poker internetowy.

Odkąd poważne, duże firmy związane z rozrywką i hazardem zainteresowały się również internetowym pokerem, sprawy potoczyły się już szybko. Stron oferujących możliwość rozegrania szybkiej partyjki pokera czy udziału w wielkim turnieju o tysiące dolarów przybywało jak grzybów po deszczu. Największe uznanie graczy zyskały największe i najbezpieczniejsze serwisy, notowane na światowych giełdach, dbające o swoich użytkowników i własną reputację.

Co sprawia, że internautów ogarnęła pokerowa gorączka? Oprócz możliwości wygrania pieniędzy, liczy się przede wszystkim dobra zabawa, ogromne emocje i satysfakcja ze zwycięstwa w rywalizacji z drugim człowiekiem. Setki tysięcy ludzi jednocześnie, przez 24 godziny na dobę próbuje swych sił, tworząc jedyny w swoim rodzaju nowoczesny sport, gdzie przy jednym wirtualnym stoliku może zasiąść sześciu różnych ludzi z sześciu różnych kontynentów! Do tego dochodzą naturalnie wszystkie wygody związane z internetem: nie trzeba wychodzić z domu, w trakcie gry można pić, palić czy słuchać ulubionej muzyki. Dlatego bez cienia wątpliwości, że dzięki dostępności i prostym, przejrzystym zasadom gry a jednocześnie niepowtarzalności i wyjątkowości każdego rozdania poker stał się najmodniejszym sportem świata.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym fascynującym miliony ludzi sporcie, zajrzyj na www.akademiapokera.pl - portal stworzony z myślą o tych którzy lubią grać - i chcą grać jeszcze lepiej!

Życzymy wysokich wygranych!

Z poważaniem, Administrator serwisu.

Unibet. Najlepsze zakady sportowe tylko z Nami!.Bukmacher dnia! Polecany przez marionsport.

LvBet - obchodzi 10 LAT!!! Odbierz 350 z!

Gdzie typowa? LvBet to doskonay wybr. Bukmacher rekomendowany przez marionsport.com.pl.

Typuj nie wychodzc z domu 24h/dob i zawieraj zakady w trakcie trwania meczu - opcja zakady na ywo.

LvBet - umoliwia wpaty przez Przelewy24, moneybookers, kart, przelewem do polskiego banku. Oznacza to, e moesz w 5 minut od rejestracji zagra zakad i wygra.

Typuj w LvBet i odbierz dodatkowe 350 z na zakady Ty te moesz zosta zwycizc! Poczuj smak wygranej :)

Otworz BEZP�ATNE konto LvBet i zgarnij 350 zl

LvBet. Tak wielkie bonusy tylko z Nami!