.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera? (na przykładzie LvBet)

Jeżeli masz już konto w MoneyBookers i posiadasz na nim pewne środki pieniężne możesz je w bardzo szybki i prosty sposób przesłać do danego bukmachera na dany adres e-mail bukmachera. W tym celu wchodzimy do zakładki: Send Money. W rubryce Amount wpisujemy kwote, a z listy Currency wybieramy walutę: Polish Zloty i klikamy Next.

W następnym kroku w rubryce: Recipient's email address: podajemy adres osoby/firmy do której chcemy przesłać wcześniej zadeklarowaną sumę z naszego konta MoneyBookers.

Przykład: Jeżeli chcemy przesłać pieniądze do LvBet wpisujemy adres: moneybookerspln@LvBet.com - gdy mamy konto w LvBet w złotówkach!

W pozostałych rubrykach Email subject: podajemy temat. Gdy wysyłamy pieniądze do LvBet podajemy w tym miejscu ID klienta w LvBet i nazwę użytkownika - można wpisac także kwotę wpłacanego depozytu.

W rubryce: An explanation note: Możemy wpisać opis, czego dotyczy wpłata. Przy wpłacie do LvBet może to być: "Wpłata depozytu o kwocie .... na konto LvBet: Twój numer ID klienta i Twoja nazwa użytkownika"

Przy wpłacie do LvBet należy pamiętać aby e-maile w MoneyBookers i na Twoim koncie LvBet były takie same!

 


Życzymy wysokich wygranych!

Z poważaniem, Administrator serwisu.

Unibet. Najlepsze zakłady sportowe tylko z Nami!.